Nabízím své služby a zkušenosti v oblasti výpočetní techniky.

Počítače nám usnadňují život, sbližují, slouží, pomáhají. Nicméně, je to zařízení jako každé jiné a časem potřebuje provést údržbu. Nenabízím všelék, který ze starého přítele vytvoří úžasný stroj. Avšak i drobná údržba může vrátit počítač do kondice. Poradím jak zacházet s daty aby se předešlo jejich ztrátám. Tato nabídka směřuje zejména k uživatelům, kteří nemají dostatek času nebo zkušeností.  Požadavky na údržbu jsou většinou individuální a proto zde uvedený seznam není konečný. Rozsah práce je na konkrétní domluvě.

  • otestování počítače, návrh na vylepšení
  • antivirová kontrola
  • údržba disku (odstranění přebytečných dat)
  • aktualizace software
  • záloha dat
  • reinstalace software (pouze dodaný legální software nebo navrhnu náhradní řešení)

Tvorba a údržba webových stránek

Doba překotného vytváření osobních stránek nejspíš pominula. Objevily se nové technologie a služby, které umožní vytvořit prezentaci podle vlastních představ, svépomocí a snadno. Pokud si však nejste jisti jak na to, nemáte dostatek času, dovoluji si nabídnout pomoc s realizací.

  • návrh řešení, zřízení, vytvoření webových stránek podle vašich představ
  • zpracování dodaných podkladů
  • následná údržba stránek v případě požadavku

Digitalizace fotografií

Naskenování a archivace fotografií na DVD nebo CD. Vhodné zejména pokud chcete své fotografie zveřejnit na webové stránce, zaslat e-mailem nebo snadno přenášet a prezentovat v elektronické formě.

 Převod záznamů z pásek VHS na DVD – PŘIPRAVUJE SE !

Pravděpodobně stejně jako já má spousta lidí své nahrávky na páskách VHS. Každého patrně taky potkala situace, že postupným opotřebováním se začala snižovat kvalita záznamu. Nabízím proto možnost převodu záznamu do digitální formy. Záznam lze následně snadněji upravovat, kopírovat, spouštět. Snadněji se záznam uskladňuje, přenáší, zvýší se jeho životnost. Nenabízím sice studiovou kvalitu ale možnost uchovat vzpomínky pokud možno bezpečným způsobem.

A nyní to, co Vás určitě zajímá

Ohodnocení služeb je určeno rozsahem smluvených a provedených prací. Pokud máte o některou službu zájem, kontaktujte mě prosím zde. Odpovím v nejkratší možné době a pokusíme se najít společné řešení k Vaši  spokojenosti.